![Η πρωτότυπη μουσική Σύνθεση στη Θεατρική Παράσταση για Ανήλικους Θεατές” | Theodore Grammatas | θέατρο και Παιδεία Η πρωτότυπη μουσική Σύνθεση στη Θεατρική Παράσταση για Ανήλικους Θεατές” | Theodore Grammatas | θέατρο και Παιδεία](https://i1.wp.com/theodoregrammatas.com/wp-content/uploads/2015/11/%CE%94%CE%B9%CE%BF%CE%BD%CF%8D%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%A3%CE%B1%CE%B2%CE%B2%CF%8C%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%82-%CE%A0%CE%BB%CE%BF%CF%8D%CF%84%CE%BF%CF%821.jpg?resize=640%2C425&ssl=1)
Η πρωτότυπη μουσική Σύνθεση στη Θεατρική Παράσταση για Ανήλικους Θεατές” | Theodore Grammatas | θέατρο και Παιδεία
![Να σου πω μια ιστορία;» από τη Θεατρική Ομάδα Πρώτη Πράξη του ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Βέροιας | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΚΗΝΗ 2023 - Εφημερίδα Ημερήσια Ημαθίας Να σου πω μια ιστορία;» από τη Θεατρική Ομάδα Πρώτη Πράξη του ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Βέροιας | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΚΗΝΗ 2023 - Εφημερίδα Ημερήσια Ημαθίας](https://www.imerisia-ver.gr/uploads/blog/52005/m/8765_1687162987_Proti-prax.jpg)
Να σου πω μια ιστορία;» από τη Θεατρική Ομάδα Πρώτη Πράξη του ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Βέροιας | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΚΗΝΗ 2023 - Εφημερίδα Ημερήσια Ημαθίας
![ΔΗΠΕΘΕ Βέροιας: Τα εφηβικά εργαστήρια «Πρώτη Πράξη» και «Ορίζοντες» ανέβασαν με επιτυχία τον “Θρύλο του 1900” - Faretra.info Ηλεκτρονική Εφημερίδα της Ημαθίας ΔΗΠΕΘΕ Βέροιας: Τα εφηβικά εργαστήρια «Πρώτη Πράξη» και «Ορίζοντες» ανέβασαν με επιτυχία τον “Θρύλο του 1900” - Faretra.info Ηλεκτρονική Εφημερίδα της Ημαθίας](https://faretra.info/wp-content/uploads/2022/05/IMG_0158-1.jpg)
ΔΗΠΕΘΕ Βέροιας: Τα εφηβικά εργαστήρια «Πρώτη Πράξη» και «Ορίζοντες» ανέβασαν με επιτυχία τον “Θρύλο του 1900” - Faretra.info Ηλεκτρονική Εφημερίδα της Ημαθίας
![ΔΗΠΕΘΕ Βέροιας: Τα εφηβικά εργαστήρια «Πρώτη Πράξη» και «Ορίζοντες» ανέβασαν με επιτυχία τον “Θρύλο του 1900” - Faretra.info Ηλεκτρονική Εφημερίδα της Ημαθίας ΔΗΠΕΘΕ Βέροιας: Τα εφηβικά εργαστήρια «Πρώτη Πράξη» και «Ορίζοντες» ανέβασαν με επιτυχία τον “Θρύλο του 1900” - Faretra.info Ηλεκτρονική Εφημερίδα της Ημαθίας](https://faretra.info/wp-content/uploads/2022/05/IMG_0180.jpg)
ΔΗΠΕΘΕ Βέροιας: Τα εφηβικά εργαστήρια «Πρώτη Πράξη» και «Ορίζοντες» ανέβασαν με επιτυχία τον “Θρύλο του 1900” - Faretra.info Ηλεκτρονική Εφημερίδα της Ημαθίας
![Μαθητές του ΓΕΛ Κάτω Καστριτσίου μάγεψαν στη σκηνή του γαλλικού θεάτρου Jean Vilar παίζοντας Ρωμαίο και Ιουλιέτα | Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Ελλάδας Μαθητές του ΓΕΛ Κάτω Καστριτσίου μάγεψαν στη σκηνή του γαλλικού θεάτρου Jean Vilar παίζοντας Ρωμαίο και Ιουλιέτα | Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Ελλάδας](http://81.186.75.84/wp-content/uploads/2018/07/rvmaio-2.jpg)